0 prona te gjetura

SHITJE / Apartament 2+1 ne Rr. Margarita Tutulani

ID : A163052051

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Margarita Tutulani. Apartament me siperfaqe 51m2, i organizuar ne 2 dhome gjumi, 1 dhome ndenje, 1 wc dhe 2 ballkone. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues, i shtruar ne pllake, i mobiluar.  Apartamenti ka dokumenta te rregullta pronesie.

Cmimi 82500 Euro.

 

 

Adresa :

Rruga Margarita Tutulani
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/2

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 82 500 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 51 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 3
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate