0 prona te gjetura

Tirane, Shitet Apartament 2+1 ne Rr.Sami Frasheri, prane Colosseo II

ID : 579052124

Tirane, Shitet Apartament 2+1 ne Rr. Sami Frasheri, prane Colosseo II. Apartament me siperfaqe 124m2 eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome dite, 1 banjo dhe 1 ballkon , eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri. Apartamenti ka dhoma me hapesire te madhe, ka 3 AC dhe eshte i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne zonen me te kerkuar te Tiranes prane Liqenit Artificial.

Cmimi 210 800 Euro . E negociueshme

 

Adresa :

Rruga Sami Frasheri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/2

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 210 800 €

Detajet :

Siperfaqe 124 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 5
Orientimi Jug
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate