0 prona te gjetura

Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Gjergj Kastrioti, prane Qendres

ID : 085VL079

Vlore, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Gjergj Kastrioti, prane Qendres. Apartamenti me siperfaqe 79 m2 eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 dhome dite, 1 banjo dhe 1 ballkon. Prona ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me standartet me te fundit te ndertimit. Apartamenti eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne nje zone qendrore ku nuk mungon asnje sherbim. Pallati perfundon ndertimin ne fund te viti 2018.

Cmimi 35 600 Euro.

 

Adresa :

Rruga Gjergj Kastrioti
Vlore

Qyteti : Vlore

Specifikime te tjera :

  • Ashensor

Info Financiare :

Cmimi 35 600 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 79 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 3

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate