0 prona te gjetura

Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Sami Frasheri, prane LSI.

ID : 574051106

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Sami Frasheri, prane LSI. Apartamenti me siperfaqe 106 m2 eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 banjo dhe 1 ballkon. Prona ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri, eshte i shtruar ne pllake, i mobiluar ose bosh, ka dokumenta te rregullta pronesie. Apartamenti ka orintim ne Jug-Perendim, ndodhet ne qender te Bllokut ku nuk mungon asnje sherbim, cdo gje eshte shume prane.

Cmimi 190000 i negociushem.

 

Adresa :

Rruga Sami Frasheri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 190 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 106 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 7
Orientimi Jugperendim

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate