0 prona te gjetura

SHITJE / Ambjent Biznesi ne Rr. Saraceve, prane Selvise

ID : AB014081062

Tirane, Shesim Ambjent Biznesi ne Rr. Saraceve, prane Selvise. Ambient me siperfaqe 62m2, i organizuar ne 1 hapesire dhe 1 wc. Ambjeti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, i shtruar ne pllake, i pa mobiluar. Ambienti eshte i pershtatshme per cdo lloj aktiviteti.
Cmimi 81000 Euro.

 

 

Adresa :

Rruga Saraceve
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 8/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 81 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 62 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati 0
Orientimi Jug

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate