0 prona te gjetura

SHITJE / Apartament 2+1 ne Blv. Bajram Curri, prane Brrylit

ID : A159011073

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Blv. Bajram Curri, prane Brrylit. Apartament me siperfaqe 73m2, i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 wc dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues, i shtruar ne pllake, i pa mobiluar. Apartamenti ka dokumenta te rregullta pronesie.

Cmimi 67000 Euro. 

 

Adresa :

Bulevardi Bajram Curri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 3/1

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 67 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 73 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 2
Orientimi Perendim

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate