0 prona te gjetura

Shesim Vile 3 Kat ne Rr. Pjeter Budi, prane Kompleksit Ana

ID : 2443025500

Tirane, Shesim Vile 3 Kat ne Rr. Pjeter Budi, prane Kompleksit Ana. Vile me siperfaqe totale ndertimi 150m2 dhe oborr me siperfaqe 500m2, eshte e shtruar ne pllake.

Kati 1-re i viles organizohet ne 2dhoma gjumi+1dhome ndenje+1WC+1ballkon.

Kati i 2-te ka 2dhoma gjumi+1dhome ndenje+1WC+1ballkon.

Kati i 3-te ka 3dhoma gjumi+1dhome ndenje+2WC+1ballkon.

Vila eshte bosh, e organizuar me shkalle te jashtme, mundeson parking te hapur ne oborr, me dokumenta te rregullta pronesie.

Cmimi 310000 Euro.

Adresa :

Rruga Pjeter Budi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/5

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 310 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 150 m²
Dhoma 7
Banjo 4
Kati N/A
Nr i kateve 3
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate