0 prona te gjetura

Shesim Vile 2 kat ne Kala, Berat.

ID : 071BR214

Berat, Shesim Vile 2 kat ne Kala, Berat. Vila me siperfaqe 214m2 eshte e ndare ne 2 kate, kati i 1-re eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi dhe 1 depo, kati i 2-te eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi dhe 1 dhome ndenje, dhe 2 banjo te vecuara nga banesa. Vila ka siperfaqe trualli 1260 m2, ndodhet ne nje zone historike te mbrojtur nga UNESCO, ka pamje te mrekullueshme te qytetit. Vila eshte e rikostruktuar pjeserisht, e shtruar ne pllake, ka orietim ne Jug,ka dokumenta te rregullta pronesie.

Cmimi 250000 Euro.

 

Adresa :

Berat Kala
Berat

Qyteti : Berat

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 250 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 1 260 m²
Dhoma 7
Banjo 2
Kati 2
Orientimi Jug
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate