0 prona te gjetura

Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Dibres, prane Shkolles se Bashkuar.

ID : S0000

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Dibres, prane Shkolles se Bashkuar. Apartament 2+1+2WC+1blk, me siperfaqe 115 m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne Rezidenca TOWER BRIDGE, ndertim cilesor dhe kompleks qe ofron ambjente banimi dhe qendra biznesi sipas standarteve. Apartamenti eshte i pabanuar me pare, me dokumenta te rregullta pronesie. 
Cmimi 700 Euro/m2.
 

Adresa :

Rruga Dibres
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 8/2

Info Financiare :

Cmimi 80 500 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 115 m²
Banjo 0
Kati N/A

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate