0 prona te gjetura

Shesim Apartament 2+1 ne Durres, Rr. Pavaresia

ID : 084DR084

Durres, Shesim Apartament 2+1 ne Durres, ne Rr. Pavaresia prane hotel Palace. Apartamenti me siperfaqe 84 m2 eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 banjo dhe 1 ballkon. Prona ndodhet ne nje kompleks, ku jane te gjitha sherbimet. Apartamenti eshte i mobiluar, i shtruar ne parket, ka orientim ne Perendim me pamje nga deti, mundesi parkimi. Apartamenti ka dokumenta te rregullta pronesie, ndodhet ne vije te pare te ndertimeve.
Cmimi 50400 Euro i diskutueshem.

Adresa :

Durres
Durres

Qyteti : Durres

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Parkim
  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore

Info Financiare :

Cmimi 50 400 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 84 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati N/A
Orientimi Perendim
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate