0 prona te gjetura

Shesim Apartament Dublex ne Rr. Prokop Mima, prane Kristal Center.

ID : 096053116

Tirane, Shesim Apartament Dublex ne Rr. Prokop Mima, prane Kristal Center. Apartamenti me siperfaqe 116 m2 eshte i organizuar ne 2 hapesira, 2 banjo. Apartamenti ka shkalle te brendshme, fasade xhami e cila i jep shume ndricim, eshte i pershtatshem per banim dhe biznes. Prona ka pamje nga rruga kryesore dhe mundesi reklamimi, ka orientim ne Lindje, ndodhet ne katin e 2-3-te te nje pallati i ri, shitet bosh.

Cmimi 150000 Euro.

 

Adresa :

Rruga Prokop Mima
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/3

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • Kondicioner
  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 150 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 116 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 2
Orientimi Lindje

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate