0 prona te gjetura

SHITJE / Apartament 1+1 ne Rr. Ali Demi , prane maternitetit

ID : A155012056

Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Ali Demi , prane maternitetit. Apartament me siperfaqe 56m2, i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje, 1 wc dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues, i shtruar ne pllake, bosh. Apartamenti ka dokumenta te rregullta pronesie.

Cmimi 43000 Euro. 

 

 

Adresa :

Rruga Ali Demi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 1/2

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 43 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 56 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 5
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate