0 prona te gjetura

Shesim Truall ne Shkozet

ID : 097DR4076

Durres, Shesim Truall ne Shkozet. Truall me siperfaqe 4076 m2 eshte i niveluar dhe i rrethuar me mur, ka 1255m2 magazina ne prone, me dokumenta te rregullta pronesie. 
Cmimi 600000 Euro.

Adresa :

Shkozet
Durres

Qyteti : Durres

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 600 000 €

Detajet :

Siperfaqe 4 076 m²
Banjo 0
Kati N/A
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate