0 prona te gjetura

Shesim Vile 3 Kat ne Rr. Xhanfize Keko, prane Postes.

ID : 2437031210

Tirane, Shesim Vile 3 Kat ne Rr. Xhanfize Keko, prane Postes. Vila me siperfaqe 70 m2 ne katin 1-re eshte organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje dhe 1 banjo, kati i 2-te eshte organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 dhome dite, 1 banjo dhe 1 ballkon, kati i 3-te eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 dhome dite, 1 banjo dhe 1 ballkon. Vila ka 30m2 siperfaqe oborri, eshte e shtruar ne pllake, e mobiluar.

Cmimi 90000 Euro.

 

Adresa :

Rruga Xhanfize Keko
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 3/1

Info Financiare :

Cmimi 90 000 €

Detajet :

Siperfaqe 100 m²
Dhoma 4
Banjo 3
Kati N/A
Orientimi Veri

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate