0 prona te gjetura

Shesim Apartament 1+1 nr Rr. Kont Urani, prane Xhamise.

ID : 2439101075

Tirane, Shesim Apartament 1+1 nr Rr. Kont Urani, prane Xhamise. Apartamenti me siperfaqe 75 m2 eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 dhome dite, 1 banjo dhe 1 ballkon. Prona shitet bosh, eshte e shtruar ne pllake, ka orientim ne Veri-Perendim, ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri, eshte i pabanuar me pare, me kushtet me te mira te ndertimit. Apartamenti ka lokacion shume te mire prane qendres, te gjithe sherbimet prane.

Cmim 115000 Euro i diskutueshem.

 

Adresa :

Rruga Kont Urani
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 10/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • Pamje nga rruga kryesore

Info Financiare :

Cmimi 115 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 75 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 8
Orientimi Veriperendim

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate