0 prona te gjetura

Shesim Apartament ne Rr. Abdyl Frasheri, zona Bllok.

ID : 570051140

Tirane, Shesim Apartament ne Rr. Abdyl Frasheri, zona Bllok. Apartamenti me siperfaqe 140 m2 eshte ne origjine 3+1, ne rikonstruksioni e fundit eshte e organizuar 1 open space dhe 2 banjo. Prona ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te ri, eshte i shtruar ne parket, i pershtatshem per biznes dhe per banim. Ka orientim ne Jug-Lindje, shitet bosh dhe ka dokumenta te rregullta pronesie.

Cmimi 336000 Euro.

 

Adresa :

Rruga Abdyl Frasheri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/1

Info Financiare :

Cmimi 336 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 140 m²
Dhoma 1
Banjo 2
Kati 1
Orientimi Juglindje
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate