0 prona te gjetura

Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Sami Frasheri, zona Bllok

ID : 235051550

Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Sami Frasheri, zona Bllok. Ambient me siperfaqe 550m2, I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 7zyra, dhome gatimi dhe 3WC, ndodhet buze rruges kryesore, me mundesi reklamimi, me dokumenta te rregullta pronesie. 
Cmimi 1250 Euro/m2.

Adresa :

Rruga Sami Frasheri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 687 500 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 550 m²
Zyra 8
Banjo 3
Kati 2
Orientimi Veri Jug
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate