0 prona te gjetura

Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Durresit, prane Qendres.

ID : 3199102047

Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Durresit, prane Qendres. Dyqani me siperfaqe 47 m2 eshte i organizuar ne 1 hapesire dhe 1 banjo, eshte i shtruar ne pllake ne katin perdhe te nje pallat te ri te sapo perfunduar. Prona nuk ka pamje nga rruga kryesore, ndodhet brenda ne lagje. I pershtatshem per cdo lloj biznesi.

Cmimi 75000 Euro.

 

Adresa :

Rruga e Durresit
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 10/2

Specifikime te tjera :

  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 75 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 47 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati 0
Orientimi Perendim

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate