0 prona te gjetura

Shesim Apartament 2+1 ne Rr.e Durresit, prane Blloku te Ambasadave.

ID : 568102125

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr.e Durresit, prane Blloku te Ambasadave. Apartamenti me siperfaqe 125 m2 eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome dite, 2 banjo dhe 2 ballkone. Prona ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me punime shume cilesore, 2 apartamente ne kat, shitet bosh, CHILLER, ka orientim ne Jug-Perendim. Ka mundesi parkimi kunderetj pageses.

Cmim 167500 Euro.

 

Adresa :

Rruga e Durresit
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 10/2

Specifikime te tjera :

  • Ashensor

Info Financiare :

Cmimi 167 500 €

Detajet :

Siperfaqe 125 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 3
Orientimi Jugperendim

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate