0 prona te gjetura

Shesim Vile 2 Kat ne Rr. Qetsia

ID : 080DR200

Durres, Shesim Vile 2 Kat ne Rr. Qetsia. Vile me siperfaqe totale ndertimi 200m2 dhe oborr me siperfaqe 130m2, eshte e shtruar ne pllake.

Kati 1-re i viles organizohet ne 1dhome ndenje+dhome gatimi+1WC.

Kati i 2-te i viles 3 dhoma gjumi dhe 1 WC.

Vila eshte pjeserisht e mobiluar, e organizuar me shkalle te brendshme, oxhak funksional, ka oborr te gjelberuar, mundeson parking te hapur ne oborr.

Cmimi 250000 Euro.

Adresa :

Rruga Qetsia
Durres

Qyteti : Durres

Specifikime te tjera :

  • Parkim

Info Financiare :

Cmimi 250 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 200 m²
Dhoma 3
Banjo 2
Kati N/A
Nr i kateve 2
Hipoteke Jo

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate