0 prona te gjetura

Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Kodra e Diellit.

ID : 093F115

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Kodra e Diellit. Apartamenti me siperfaqe 115 m2 eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome dite, 1 banjo dhe 1 ballkon. Prona ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri, shitet e mobiluar, e shtruar ne pllake dhe orientim gjeografik ne Lindje, e ndricuar mjafte mire nga drita natyrale. Apartamenti ndodhet ne nje zone te zhvilluar larg zhurmes se qendres, prane Liqenit Artificial. Ka dokumenta te rregullta pronesie.

Cmimi 100000 Euro.

 

Adresa :

Rruga Kodra e Diellit
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Farke

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 100 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 115 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 6
Orientimi Lindje
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate