0 prona te gjetura

Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Mine Peza, prane Prokurorise

ID : 234092050

Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Mine Peza, prane Prokurorise. Ambient me siperfaqe 50m2, I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 1WC, ndodhet buze rruges kryesore, me mundesi reklamimi, me dokumenta te rregullta pronesie. 
Cmimi 60000 Euro.

Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Mine Peza, prane Prokurorise. Ambient me siperfaqe 50m2, I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 1WC, ndodhet buze rruges kryesore, me mundesi reklamimi, me dokumenta te rregullta pronesie. 
Cmimi 60000 Euro.
--------------------------------------------------------
Tirana, for Sale Business Space at Mine Peza street. Space with surface 50sqm is paved in tiles, located on the ground floor of a new building. The Space is organized in 1 open space and 1 bathroom, it has view from the main road and advertising opportunities, ownership lawfully.
Price 60000 Euro.

Per me shume informacion... 

Adresa :

Rruga Mine Peza
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 9/2

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 60 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 50 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati 0
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate