0 prona te gjetura

SHITJE / Apartament 1+1 ne Rr.Liqeni i Thate

ID : A147F112

Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr.Liqeni i Thate. Apartament me siperfaqe 112m2, i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje, 1 dhome gatimi, 1 wc dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, i shtruar ne pllake, bosh.

Cmimi 800 Euro/m2. 

 

 

Adresa :

Rruga Liqeni i Thate
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Farke

Specifikime te tjera :

  • Ashensor

Info Financiare :

Cmimi 89 600 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 112 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 0

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate