0 prona te gjetura

Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Papa Gjon Pali II, prane TVSH.

ID : 562021112

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Papa Gjon Pali II, prane TVSH. Apartamenti me siperfaqe 112 m2 eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 banjo dhe 1 ballkon. Prona ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri, eshte i shtruar ne pllake, shitet i mobiluar, ka orientim me Lindje. Apartamenti ndodhet ne qender te Tiranes nje zone e kerkuar dhe me cdo sherbim, ka dokumenta te rregullta pronesie.

Cmimi 257000 Euro.

 

Adresa :

Rruga Papa Gjon Pali II
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Hipoteke
  • Lavastovilje

Info Financiare :

Cmimi 257 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 112 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 5
Orientimi Lindje
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate