0 prona te gjetura

SHITJE / Apartament 2+1 ne Rr. Kavajes, prane kryqezimit te 21 Dhjetorit

ID : A143073083

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Kavajes, prane kryqezimit te 21 Dhjetorit. Apartament me siperfaqe 83m2, i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 wc dhe 2 ballkone. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati ekzistues, i shtruar ne pllake, pjeserisht i mobiluar, me dokumenta te rregullta pronesie.

Cmimi 85000 Euro. 

 

 

Adresa :

Rruga e Kavajes
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 7/3

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 85 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 83 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 4
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate