0 prona te gjetura

SHITJE / Ambient Biznesi ne Rr. Tefta Tashko Koco, prane sheshit Avni Rustemi

ID : AB013023081

Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Tefta Tashko Koco, prane sheshit Avni Rustemi. Ambient me siperfaqe 81m2, i organizuar ne 1 hapesire dhe 1 wc. Ambienti ndodhet ne katin e perdhe te nje pallati te ri, i shtruar ne pllake, i pa mobiluar, me pamje nga rruga kryesore, i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi. Ambienti ka dokumenta te rregullta pronesie.

Cmimi 2700 Euro/m2. 

 

 

Adresa :

Rruga Tefta Tashko Koco
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/3

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 219 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 81 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati 0
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate