0 prona te gjetura

SHITJE / Apartament Duplex ne Rezidencen Kodra e Diellit

ID : A136F220

Tirane, Shesim Apartament Duplex ne Rezidencen Kodra e Diellit. Kati i 1-re eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 wc dhe 1 verand. Kati i 2-te eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje, 1 wc dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri, me siperfaqe 220m2, i shtruar ne pllake, me shkalle te brendshme, shitet pjeserisht i mobiluar. Apartamenti ka dokumenta te rregullta pronesie.

Cmimi 200000 Euro. 

 

 

Adresa :

Rezidenca Kodra e Diellit
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Farke

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 200 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 220 m²
Dhoma 3
Banjo 2
Kati 4
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate