0 prona te gjetura

SHITJE / Apartament 2+1 ne Rr. Hoxha Tahsim, prane sheshit Avni Rustemi

ID : A135023098

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Hoxha Tahsim, prane sheshit Avni Rustemi. Apartament i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 wc dhe 1 ballkon, me siperfaqe 98m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri, i shtruar ne pllake, shitet i mobiluar.

Cmimi 120000 Euro. 

 

Adresa :

Rruga Hoxha Tahsim
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/3

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner

Info Financiare :

Cmimi 120 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 98 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 4
Hipoteke Jo

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate