0 prona te gjetura

SHITJE / Apartament 1+1 ne Rr. Pishat e Buta, Golem

ID : A133D063

Durres, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Pishat e Buta, Golem. Apartament me siperfaqe 63m2 eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje, 1 wc dhe 2 ballkone. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri, i shtruar ne pllake, shitet i mobiluar, me dokumenta te rregullta pronesie.

Cmimi 25000 Euro. 

 

Adresa :

Pishat e buta
Durres

Qyteti : Durres

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 25 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 63 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 5
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate