0 prona te gjetura

SHITJE / Apartament 2+1 ne Rr. Fortuzi, prane Fakultetit te shkencave

ID : A126091080

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Fortuzi, prane Fakultetit te shkencave. Apartament i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 wc dhe 2 ballkon, me siperfaqe 80m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te ri pa ashensor, i shtruar ne pllake, shitet totalisht i mobiluar,2AC. Apartamenti ka dokumenta te rregullta pronesie.

Cmimi 93000 Euro. 

 

 

Adresa :

Rruga Fortuzi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 9/1

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 93 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 80 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 1
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate