0 prona te gjetura

Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Sami Frasheri, prane Shkolles Petro Nini.

ID : 557052097

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Sami Frasheri, prane Shkolles Petro Nini. Apartamenti me siperfaqe 97 m2 eshte i organzuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 banjo dhe 1 ballkon. Prona ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati pa ashensor, eshte e shtruar ne pllake, e pa mobiluar, ka orientim ne Perendim, ndodhet ne zone te qete dhe prane Bllokut. Apartamenti ka dokumenta te rregullta pronesie.

Cmimi 106000 Euro.

 

Adresa :

Rruga Sami Frasheri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/2

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 160 000 €

Detajet :

Siperfaqe 97 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 3
Orientimi Perendim
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate