0 prona te gjetura

Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Prokop Mima, prane Kristal Center.

ID : 2427053123

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Prokop Mima, prane Kristal Center. Apartamenti me siperfaqe 123 m2 eshte i organizaur ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome dite, 2 banjo dhe 2 ballkone. Prona ndodhet ne katin e 1-te banim te nje pallati te ri, shitet pjeserisht i mobilur, eshte i shtruar ne pllake dhe ne parket. Apartamenti ndodhet ne nje zone te zhvilluar prane nje qendre tregtare, te gjitha sherbimet jane prane, transport publik, ka orientim gjeografik ne Lindje-Perendim. Prona ka dokumenta te rregullta pronesie.

Cmimi 115000 Euro.

 

Adresa :

Rruga Prokop Mima
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/3

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 115 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 123 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 2
Orientimi Lindje Perendim
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate