0 prona te gjetura

Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Shyqyri Brari, prane PAM.

ID : 082F206

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Shyqyri Brari, prane PAM. Apartamenti me siperfaqe 206 m2 eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome dite, 1 banjo dhe 1 verande. Prona ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, eshte i shtruar ne parket, shitet bosh. Apartamenti ka orientim ne Jug-Perendim-Veri, e ndricuar nga drita natyrale gjate gjithe dites. Ka vendndodhje prane liqenit artificial te Tiranes, ne ajrin e paster te kodrave. Apartamenti ka dokumenta te rregullta pronesi dhe mundesi parkimi me pagese.

Cmimi 197000 Euro.

 

Adresa :

Rruga Shyqri Brari
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Farke

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • Parkim
  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 197 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 206 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 3
Orientimi Jugperendim
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate