0 prona te gjetura

SHITJE / Apartament 2+1 ne Rr. Shefqet Kuka, prane restorant Freskut

ID : A125D103

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Shefqet Kuka, prane restorant Freskut. Apartament i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 wc dhe 1 ballkon, me siperfaqe 103m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, shitet totalisht i mobiluar. Apartamenti ka dokumenta te rregullta pronesie.

Cmimi 67000 Euro. 

 

Adresa :

Rruga Shefqet Kuka
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Dajt

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 67 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 103 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati N/A
Orientimi Lindje
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate