0 prona te gjetura

SHITJE / Apartament Duplex ne Rr. Niko Avrami, prane shkolles Bajram Curri

ID : A120031108

Tirane, Shesim Apartament Duplex  ne Rr. Niko Avrami, prane shkolles Bajram Curri. Apartament i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 kuzhine, 2wc, 1 ballkon dhe 1 verand, me siperfaqe 108m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati ekzistues, i shtruar ne pllake. Apartamenti shitet bosh.

Cmimi 70200 Euro. 

 

 

Adresa :

Rruga Niko Avrami
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 3/1

Info Financiare :

Cmimi 70 200 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 108 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 4

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate