0 prona te gjetura

SHITJE / Ambient Biznesi ne Blv. Zogu i pare, prane Ministrise se Drejtesise

ID : AB003091120

Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Blv. Zogu i pare, prane Ministrise se Drejtesise.Ambient me siperfaqe 120m2. I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 2 hapesira, 1 Wc dhe 1 depo. Ambient I pershtatur per Furre Buke, pasticeri, me te gjitha pajisjet per te ushtruar kete aktivitet. Ambienti ka dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 320000 Euro.

Adresa :

Bulevardi Zogu I
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 9/1

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 320 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 120 m²
Banjo 1
Kati 0
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate