0 prona te gjetura

SHITJE / Ambient Biznesi ne Rr. Bardhyl, prane Bankes Raiffeisen

ID : AB011082044

Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Bardhyl, prane Bankes Raiffeisen. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 1 wc, me siperfaqe 44m2. Ambienti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues, i shtruar ne pllake, ndodhet buze rruges kryesore. Ambient me dokumenta te rregullta pronesie. 

Cmimi 120000 Euro. 

Adresa :

Rruga Bardhyl
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 8/2

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 120 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 44 m²
Banjo 1
Kati 0
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate