0 prona te gjetura

SHITJE / Apartament 2+1 ne blv. Zhan D’Ark, prane Brrylit

ID : A118031109

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne blv. Zhan D’Ark, prane Brrylit. Apartament i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 wc dhe 2 ballkone, me siperfaqe 109m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri, i shtruar ne pllake, i mobiluar.Apartament me dokumenta te rregullta pronesie.  

Cmimi 106700 Euro.

               

 

Adresa :

Bulevardi Zhan D'Ark
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 3/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 106 700 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 109 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 5
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate