0 prona te gjetura

SHITJE / Apartament 2+1 ne Rr. Don Bosko, prane Vizion+

ID : A112093107

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Don Bosko, prane Vizion+. Apartament i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 wc dhe 1 ballkon, me siperfaqe 107m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te ri, i shtruar ne pllake. Apartament me dokumenta te rregullta pronesie.  

Cmimi 80000 Euro.

               

 

Adresa :

Rruga Don Bosko
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 9/3

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 80 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 107 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 1
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate