0 prona te gjetura

Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Lord Bajroni, prane Spitalit Ushtarak.

ID : 2424112117

Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Lord Bajroni, prane Spitalit Ushtarak. Apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 banjo dhe 2 ballkone me siperfaqe 117 m2. Prona ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati ekzistues, te shtruar ne pllake, ka orientim gjeografik ne Perendim. Apartamenti shitet i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme ose bosh. Ka dokumenta re rregullta pronesi.

Cmimi 90000 Euro.

 

Adresa :

Rruga Lord Bajroni
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 11/2

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 90 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 117 m²
Dhoma 3
Banjo 2
Kati 6
Orientimi Perendim
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate