0 prona te gjetura

SHITJE / Ambient Biznesi ne Rr. Myslym Keta, prane komisariatit nr.4

ID : AB009042089

Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Myslym Keta, prane komisariatit nr.4. Ambient i organizuar ne 3 hapesira dhe 1 wc, me siperfaqe 89m2. Ambienti ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati ekzistues, i shtruar ne pllake. Ambienti ka dokumenta te rregullta pronesie. 

Cmimi 112800 Euro.

Adresa :

rruga Myslym Keta
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 4/2

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore

Info Financiare :

Cmimi 112 800 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 89 m²
Dhoma 3
Banjo 1
Kati 1
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate