0 prona te gjetura

SHITJE / Apartament 2+1 ne Rr. Niko Avrami, prane shkolles se Bashkuar

ID : e756

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Niko Avrami, prane shkolles se Bashkuar. Apartament i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 wc dhe 1 ballkon me siperfaqe 75m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues, i shtruar ne pllake dhe parket, i pa mobiluar, i restauruar. Apartamenti ka dokumenta te rregullta pronesie. 

Cmimi 53500 Euro. 

Adresa :

Rruga Niko Avrami
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 4/2

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 53 500 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 75 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 5
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate