0 prona te gjetura

Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Aleksander Moisiu, prane Komisariatit 4.

ID : 3196041098

Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Aleksander Moisiu, prane Komisariatit 4. Dyqani eshte i organizuar ne 3 zyra, 1 salle mbledhjesh dhe 2 banjo me siperfaqe 98 m2. Ambienti ndodhet ne kati perdhe te nje pallati ekzistues, eshte i shtruar ne pllake, ka orientim ne Perendim, pamje nga rruga. Ambienti eshte i pershtatshem per zyre dhe per lloje te ndryshem aktivitetesh, ka dokumenta te rregullta pronesie.

Cmimi 107000 Euro.

 

Adresa :

Rruga Aleksander Moisiu
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 4/1

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 107 000 €

Detajet :

Siperfaqe 98 m²
Zyra 3
Banjo 2
Kati 0
Orientimi Perendim
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate