0 prona te gjetura

Shitet 2 Apartamente 1+1 ne Rr. e Ullishtes, prane Liqenit te Thate

ID : 081F282

Shitet 2 Apartamente 1+1. Secili nga apartamentet eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje dhe gatim, 1 tualet dhe nje verande.Apatamentet ndodhen tek Liqeni I Thate , ne zonen e Liqenit Artificial te Tiranës. Apartamentet jane te pajisur me te gjitha instalimet elektrike dhe hidraulike teper cilesore dhe me hapsira të bollshme . Orientimin e kane nga Lindja. Pallati është I ri I vitit 2016 ,me punime tepër cilësore. Pronat ndodhen 1.5 km larg qendres se Tiranes dhe ne zone te re e cila ofron nje pamje unike te kodrave me gjelberim te zones se Liqenit Artificial.

Cmimi  160000 Euro.

Adresa :

Rruga e Ullishtes
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Farke

Specifikime te tjera :

  • Ashensor

Info Financiare :

Cmimi 160 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 282 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 6
Orientimi Lindje
Hipoteke Jo

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate