0 prona te gjetura

Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Niko Avrami, prane Shkolles se Bashkuar.

ID : 551041093

Tirana, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Niko Avrami, prane Shkolles se Bashkuar. Apartamenti me siperfaqe 93 m2 eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome dite, 1 banjo dhe 1 ballkon. Prona shitet e mobiluar, ndodhet ne kati perdhe te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i shtruar ne pallke, ka orientim ne Lindje-Perendim dhe ka dokumenta te rregullta pronesie. Prona ndodhet ne nje zone te qete larg qendres, ka prane stacione te transportit publik.

Cmimi 59000 Euro.

 

 

Adresa :

Rruga Niko Avrami
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 4/1

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 59 000 €

Detajet :

Siperfaqe 93 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 0
Orientimi Lindje Perendim
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate