0 prona te gjetura

Shesim Vile 3 Kat ne Rr. Tirane-Elbasan, prane TEG

ID : 068F570

Tirane, Shesim Vile 3 Kat ne Rr. Tirane-Elbasan, prane TEG. Vile me siperfaqe totale ndertimi 570m2 dhe oborr me siperfaqe 500m2, eshte e shtruar ne pllake dhe parket. 
Vila organizohet ne 6dhoma gjumi+1dhome ndenje+1 ambient gatimi+ 5WC+2ballkone. 
Vila eshte totalisht e mobiluar, e organizuar me shkalle te brendshme, eshte e pajisur me sistem ngrohje-ftohje Fan Coi, oxhak funksional, ka oborr te gjelberuar, pishine, mundeson parking te mbyllur dhe te hapur ne oborr, me dokumenta te rregullta pronesie. 
Cmimi 560000 Euro.

Adresa :

Rruga Tirane-Elbasan
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Farke

Specifikime te tjera :

  • Parkim
  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 560 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 570 m²
Dhoma 6
Banjo 5
Kati N/A
Nr i kateve 3
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate