0 prona te gjetura

Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Gjik Kuqali, prane Stadiumit Dinamo

ID : 229052080

Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Gjik Kuqali, prane Stadiumit Dinamo. Ambient me siperfaqe 80m2, I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues. Ambienti organizohet ne 3 hapesira, 1 ballkon dhe 1WC,  me dokumenta te rregullta pronesie. 
Cmimi 160000 Euro .

Adresa :

Rruga Gjik Kuqali
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/2

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 160 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 80 m²
Zyra 3
Banjo 1
Kati 0
Orientimi Jugperendim
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate