0 prona te gjetura

SHITJE / Vile 3 Kat ne Rrugen e Dibres, prane Selvise

ID : A110081570

Tirane, Shesim Vile 3 Kat ne Rrugen e Dibres, prane Selvise.

Kati i 1-re organizohet ne 1 hapesire, 1wc dhe 1 depo, me siperfaqe 110m2.

Kati i 2-te organizohet ne 1 hapesire, 1 kuzhine, 1 zyre dhe 2 wc. Ambienti eshte totalisht i mobiluar si Restorant dhe eshte funksional, me siperfaqe 200m2.

Kati i 3-te organizohet ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 dhome gatimi, aneks, 2 wc, 2 ballkone, me siperfaqe 260m2.

Vila eshte e organizuar me shkalle te brendshme, e shtruar ne pllake. Vila ka dokumenta te rregullta pronesie. Mundesi parkimi i mbyllur 1 post.

Prone shume e mire per  investim.

Cmimi 1060000 Euro.

               

 

 

Adresa :

Rruga e Dibres
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 8/1

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner
  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 1 060 000 €

Detajet :

Siperfaqe 570 m²
Dhoma 4
Banjo 5
Kati N/A
Nr i kateve 3
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate