0 prona te gjetura

SHITJE / Apartament 3+1 ne Rr. Abdyl Frasheri, prane Vesa Center

ID : A108051147

Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Abdyl Frasheri, prane Vesa Center. Apartament i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 wc dhe 2 ballkone, me siperfaqe 147m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri, i shtruar ne pllake, i pa mobiluar. Apartamenti ka dokumenta te rregullta pronesie. 

Cmimi 309000 Euro.

Adresa :

Rruga Abdyl Frasheri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 309 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 147 m²
Dhoma 3
Banjo 2
Kati 8
Orientimi Veri
Veri
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate