0 prona te gjetura

Shesim Ambjent Biznesi ne Rr. Sami Frasheri, zona Bllok.

ID : 3194051105

Tirane, Shesim Ambjent Biznesi ne Rr. Sami Frasheri, zona Bllok. Dyqani eshte i organizuar ne 1 hapesire  dhe 1 banjo, me siperfaqaqe 105 m2, e shtruar ne pllake. Ambjenti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, orinetim ne Veri dhe pamje nga rruga kryesore. Dyqani eshte i pershtatshme per cdo lloj biznesi, ka dokumenta te rregullta pronesie.

Cmimi  252000 Euro.

 

Adresa :

Rruga Sami Frasheri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/2

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 252 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 105 m²
Banjo 1
Kati 0
Orientimi Veri

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate